Pod klucz

Wybór i zakup swojego wymarzonego domu to dla wielu jedna z najważniejszych decyzji w życiu.

Kupując nieruchomość na rynku pierwotnym wyobrażamy sobie jak będzie wyglądała nasza kuchnia i łazienka. Meblujemy pokoik dla dziecka i marzymy o odpoczynku na wygodnej kanapie w klimatycznym salonie. Specjalnie dla Państwa wygody wybraliśmy do współpracy dwie najlepsze na rynku pracownie, które zaopiekują się Państwem na każdym etapie: od pomysłu poprzez projekt, wizualizacje wnętrz, zakup materiałów, aż po realizację i odbiór. Powierzając wykończenie swojego domu profesjonalistom zaoszczędzą Państwo czas i pieniądze.

Pracownie mają przygotowane pakiety wykończeń do wyboru, jest to jednak tylko wstęp do rozmów z klientem, który zawsze jest traktowany indywidualnie. Programy wykończeniowe wnętrz to przede wszystkim oferta kompleksowa, pozwalająca na zaoszczędzenie czasu, pieniędzy oraz wypracowanie funkcjonalnych rozwiązań służących na lata. Wykończone przez nas mieszkanie możesz otrzymać już w dacie przeniesienia własności. Gdybyś miał je sam wykańczać będziesz mógł rozpocząć prace dopiero po otrzymaniu kluczy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi agentami, którzy zaprezentują szczegółową ofertę w zależności od inwestycji.

Wszelkich informacji udzieli dział sprzedaży Albero Invest

 

Zadzwoń: 22 375 93 03

lub

Napisz: https://alberoinvest.pl/kontakt/ 

Możecie też Państwo wysłać nam wiadomość korzystając z poniższego formularza

– odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Napisz do nas

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

   

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych, w tym ofert, drogą elektroniczną (e-mail, SMS, MMS) od spółek z Grupy Albero.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych, w tym ofert, przez telefoniczne połączenia głosowe od spółek z Grupy Albero.

  Wykaz spółek z Grupy Albero jest dostępny pod tym adresem.

   

  W dowolnym momencie mogę cofnąć moją zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem czynności, których dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

   

  Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych