O firmie

Albero czyli drzewo

Od starożytności aż po współczesność symbol drzewa pojawia się we wszystkich znanych kulturach, tradycjach i wierzeniach. Przypisywano mu wiele znaczeń – drzewo symbolizowało cały wszechświat lub jego centralny punkt. Było łącznikiem pomiędzy ziemią i światem ludzi a niebem – królestwem bogów. Jabłka z rajskiego Drzewa Życia zapewniać miały nieśmiertelność. Drzewa różnorodnych gatunków od zawsze porastały całą ziemię, były i wciąż są ważnym elementem naszego życia. Drewno jest niezwykle cennym i pięknym materiałem budowlanym, który oprócz schronienia, zapewniał naszym przodkom również ciepło i światło. Zdrowe i głęboko zakorzenione drzewo z rozłożystą koroną wciąż kojarzone jest z siłą, stabilnością, bezpieczeństwem i wytrzymałością. Jego ciągły wzrost, zmiany zachodzące wraz z następującymi po sobie porami roku i odradzanie się z każdą nadchodzącą wiosną są analogią rozwoju, długowieczności i dążenia do doskonałości. Współcześnie, świadomi zachodzących w środowisku zmian i wciąż poszukujący sposobów na ich ograniczenie, nadaliśmy drzewu jeszcze jedno znaczenie – stało się dla nas symbolem ekologii.

Wywodząca się z języka włoskiego nazwa Albero Invest oraz logo firmy przedstawiające drzewo wkomponowane w budynek nie są przypadkowe.

DRZEWO TO ŻYCIE

Naszą misją jest tworzenie przestrzeni mieszkalnych przede wszystkim z myślą o ich rezydentach, pragniemy zapewnić maksymalny komfort i przyjemność życia w budowanych przez nas domach. Stosujemy różnorodne udogodnienie wewnątrz budynków i świadomie dobieramy lokalizację uwzględniając potrzeby przyszłych mieszkańców. Każdy z kompleksów mieszkaniowych ma także dostęp do terenów zielonych wypełnionych bujną roślinnością. Wspólną cechą drzew i naszych inwestycji jest długowieczność – budujemy, aby zapewnić doskonałe warunki życia dla wielu pokoleń.

DRZEWO TO BEZPIECZEŃSTWO

Korzenie naszego drzewa sięgają głęboko dając stabilną podstawę. Wiedza oraz doświadczenie całego zespołu, a także zaufani i sprawdzeni podwykonawcy to gwarancja perfekcyjnej realizacji projektu z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Stosujemy materiały najwyższej jakości i sprawdzone niezawodne technologie. Wszystkie nasze inwestycje realizowane są z zachowaniem restrykcyjnych norm bezpieczeństwa, a przyszłym mieszkańcom dostarczamy konkretne rozwiązania w zakresie ochrony, monitoringu i innych zabezpieczeń. Za podejmowanymi przez nas projektami stoi wizja stworzenia nowych niepowtarzalnych miejsc na mapie Warszawy będących przystaniami spokoju, piękna i bezpieczeństwa w sercu polskiej stolicy.

DRZEWO TO ROZWÓJ

Zespół Albero Invest nieustannie poszerza swoją wiedzę i zdobywa doświadczenie. Uważnie śledzimy trendy w branży architektonicznej i budowlanej, podczas realizacji inwestycji sięgamy po najnowsze technologie i wciąż usprawniamy procesy. Kładziemy nacisk na innowacyjność zarówno na płaszczyźnie produktowej, technologicznej, jak i użytkowej. Nasze realizacje wybiegają daleko w przyszłość, a jedną z ich funkcji jest zapewnienie idealnych warunków do rozwoju zarówno osobistego jak i zawodowego rezydentów, a także biznesów ulokowanych w tworzonych przez nas przestrzeniach. Wciąż wyszukujemy nowych lokalizacji i inwestujemy w nowe projekty nieustannie poszerzając ofertę Albero Invest i rozwijając nowe obszary działalności. Korona naszego drzewa pnie się wysoko do góry, ku gwiazdom.

DRZEWO TO LUKSUS

Drzewo jest synonimem luksusu i dobrego smaku – budowane przez Albero Invest domy i apartamenty dedykujemy osobom poszukującym ekskluzywnych nieruchomości położonych w elitarnych warszawskich i podwarszawskich dzielnicach. Budynki oraz wnętrza – projektowane przez najbardziej cenionych architektów i realizowane przez najlepszych fachowców – to oryginalne, inspirowane najnowszymi trendami kompozycje klasycznych i nowoczesnych rozwiązań. Nasze inwestycje nie tylko zaspokajają potrzeby najbardziej wymagających klientów, ale same w sobie reprezentują styl życia rezydentów – ambitnych, nieskrępowanych, oczekujących rozwiązań i usług najwyższej jakości, dla których prestiż miejsca zamieszkania jest uzupełnieniem wybitnej kariery zawodowej oraz interesującego życia towarzyskiego. Dbałość o harmonię pomiędzy naturą a nowoczesną technologią obrazuje strukturę kształtowaną przez przyświecające nam dwa proste cele: uzyskanie jak najdoskonalszych wrażeń mieszkaniowych oraz stworzenie budynków aspirujących do bycia nowoczesną klasyką.

DRZEWO TO EKOLOGIA

Budujemy ekologicznie i w myśl zasad zrównoważonego rozwoju. Nasze inwestycje opierają się na wykorzystaniu przyjaznych dla środowiska materiałów i technologii. Kładziemy nacisk na zachowanie odpowiednio dużej powierzchni biologicznie czynnej dla każdego z realizowanych projektów. Myślimy globalnie dbając o poprawę jakości środowiska, a równocześnie o każdego indywidualnego mieszkańca – stosujemy ogniwa fotowoltaiczne, energooszczędne oświetlenie, filtry antysmogowe, odzyskujemy deszczówkę i wykorzystujemy materiały zapewniające wysoką termoizolacyjność. Estetyka naszych projektów czerpie bezpośrednio z natury i otwarcie do niej nawiązuje – kolorystyka budynków opiera się o stonowane kolory ziemi, często wykorzystujemy naturalny kamień zarówno w elewacjach jak i we wnętrzach, aranżację terenów zielonych oraz prywatnych ogrodów powierzamy najlepszym projektantom zieleni.

DEWELOPER GODNY ZAUFANIA

Albero Invest z siedzibą w Warszawie to prężnie rozwijająca się spółka deweloperska z kilkuletnim doświadczeniem na rynku i sukcesami w realizacji wyjątkowych inwestycji. Silną pozycję zawdzięczamy bogatemu doświadczeniu w branży budowlano-inwestycyjnej, wiedzy naszych specjalistów oraz umiejętności doboru najlepszych i godnych zaufania partnerów. Posiadamy bogatą bazę gruntów na terenie Warszawy i okolic. Wyróżnia nas zaangażowanie, wyjątkowa dbałość o jakość oraz troska o rzetelne wykonanie każdego etapu inwestycji. Przygotowanie projektów powierzamy najbardziej utalentowanym architektom. Nadzór nad realizacją sprawują osobiście nasi inżynierowie i kadra techniczna. Naszą ofertę adresujemy przede wszystkim do ludzi sukcesu ceniących dbałość o każdy najmniejszy detal. Osoby piastujące ważne i odpowiedzialne stanowiska lub zajmujące się prowadzeniem własnej działalności z pewnością docenią luksus i prestiż naszych projektów, a po dniu pełnym wyzwań z przyjemnością zanurzą się w ciszę, spokój i poczucie bezpieczeństwa jakie zapewniają budowane przez nas kameralne obiekty oraz dopasowane do potrzeb rezydentów mieszkania i apartamenty.

Naszą misją

jest kreowanie luksusowych przestrzeni, które umożliwią przyszłym rezydentom realizację marzeń o wygodnym życiu w pięknych wnętrzach i pozwolą na swobodne korzystanie z zalet prestiżowych lokalizacji, a także nowoczesnych i praktycznych rozwiązań. A wszystko to z zachowaniem zasad zrównoważonego rozwoju i dbałością o środowisko.

Realizacje

Naszą pierwszą, zakończoną sukcesem realizacją jest projekt deweloperski Klonowy Zakątek, zespół pięciu czteropiętrowych budynków zlokalizowanych na warszawskim Ursusie. Aktualnie prowadzimy następujące inwestycje: dwa kameralne osiedla – Twórcza Home na Białołęce oraz Wawer Park w Wawrze, zespół czterech willi miejskich Rumiana House oraz nowoczesny apartamentowiec Rumiana House II na Niskim Wilanowie, apartamentowiec Blu Residence na Dolnym Mokotowie, luksusowe osiedle z jedenastoma rezydencjami Lipova Living w Konstancinie-Jeziornie oraz osiedle domów jednorodzinnych Modern House na Ursynowie. Nasze plany na przyszłość obejmują kilkanaście kolejnych projektów deweloperskich, które będziemy realizować w Warszawie.

ALBERO INVEST

jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Dzięki profesjonalnym realizacjom projektów, docenianych przez inwestorów i rezydentów, utrzymujemy wiodącą pozycję na rynku mieszkaniowo-apartamentowym w segmencie premium. Naszą ofertę kierujemy do wymagających klientów poszukujących rozwiązań o najwyższym standardzie. Gwarantujemy indywidualne podejście, dopasowane do potrzeb i wymagań klienta, kompleksowe wsparcie, zarówno w trakcie procesu kupna jak i po jego zakończeniu, luksusowe nieruchomości budowane z zastosowaniem materiałów najwyższej jakości oraz najnowszych technologii, możliwość personalizacji wybranego apartamentu lub lokalu według wskazówek klienta. Współpracujemy z pracowniami zajmującymi się architekturą wnętrz, sprawdzonymi profesjonalistami od prac wykończeniowych, a nawet doradcami kredytowymi, dzięki czemu możemy zapewnić Państwu kompleksową obsługę od A do Z. Prestiżowe lokalizacje naszych budynków wybieramy przede wszystkim z myślą o potrzebach ich przyszłych mieszkańców – nasze priorytety to wygodny dojazd do najważniejszych punktów Warszawy, piękna i spokojna okolica gwarantująca możliwość odpoczynku od zgiełku stolicy oraz bezpieczeństwo rezydentów i ich gości. Mamy doskonałe rozeznanie w technologiach Smart Home, które oferujemy wszystkim właścicielom mieszkań w naszych budynkach – inteligentny system zarządzania nieruchomością z dowolnego miejsca na świecie zapewnia komfort, funkcjonalność użytkowania.