O firmie

Albero czyli drzewo

Od starożytności aż po współczesność symbol drzewa pojawia się we wszystkich znanych kulturach, tradycjach i wierzeniach. Przypisywano mu wiele znaczeń – drzewo symbolizowało cały wszechświat lub jego centralny punkt. Było łącznikiem pomiędzy ziemią i światem ludzi a niebem – królestwem bogów. Jabłka z rajskiego Drzewa Życia zapewniać miały nieśmiertelność. Drzewa różnorodnych gatunków od zawsze porastały całą ziemię, były i wciąż są ważnym elementem naszego życia. Drewno jest niezwykle cennym i pięknym materiałem budowlanym, który oprócz schronienia, zapewniał naszym przodkom również ciepło i światło. Zdrowe i głęboko zakorzenione drzewo z rozłożystą koroną wciąż kojarzone jest z siłą, stabilnością, bezpieczeństwem i wytrzymałością. Jego ciągły wzrost, zmiany zachodzące wraz z następującymi po sobie porami roku i odradzanie się z każdą nadchodzącą wiosną są analogią rozwoju, długowieczności i dążenia do doskonałości. Współcześnie, świadomi zachodzących w środowisku zmian i wciąż poszukujący sposobów na ich ograniczenie, nadaliśmy drzewu jeszcze jedno znaczenie – stało się dla nas symbolem ekologii.

Wywodząca się z języka włoskiego nazwa Albero Invest oraz logo firmy przedstawiające drzewo wkomponowane w budynek nie są przypadkowe.

DRZEWO TO ŻYCIE

Naszą misją jest tworzenie przestrzeni mieszkalnych przede wszystkim z myślą o ich rezydentach, pragniemy zapewnić maksymalny komfort i przyjemność życia w budowanych przez nas domach. Stosujemy różnorodne udogodnienie wewnątrz budynków i świadomie dobieramy lokalizację uwzględniając potrzeby przyszłych mieszkańców. Każdy z kompleksów mieszkaniowych ma także dostęp do terenów zielonych wypełnionych bujną roślinnością. Wspólną cechą drzew i naszych inwestycji jest długowieczność – budujemy, aby zapewnić doskonałe warunki życia dla wielu pokoleń.

DRZEWO TO BEZPIECZEŃSTWO

Korzenie naszego drzewa sięgają głęboko dając stabilną podstawę. Wiedza oraz doświadczenie całego zespołu, a także zaufani i sprawdzeni podwykonawcy to gwarancja perfekcyjnej realizacji projektu z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Stosujemy materiały najwyższej jakości i sprawdzone niezawodne technologie. Wszystkie nasze inwestycje realizowane są z zachowaniem restrykcyjnych norm bezpieczeństwa, a przyszłym mieszkańcom dostarczamy konkretne rozwiązania w zakresie ochrony, monitoringu i innych zabezpieczeń. Za podejmowanymi przez nas projektami stoi wizja stworzenia nowych niepowtarzalnych miejsc na mapie Warszawy będących przystaniami spokoju, piękna i bezpieczeństwa w sercu polskiej stolicy.

DRZEWO TO ROZWÓJ

Zespół Albero Invest nieustannie poszerza swoją wiedzę i zdobywa doświadczenie. Uważnie śledzimy trendy w branży architektonicznej i budowlanej, podczas realizacji inwestycji sięgamy po najnowsze technologie i wciąż usprawniamy procesy. Kładziemy nacisk na innowacyjność zarówno na płaszczyźnie produktowej, technologicznej, jak i użytkowej. Nasze realizacje wybiegają daleko w przyszłość, a jedną z ich funkcji jest zapewnienie idealnych warunków do rozwoju zarówno osobistego jak i zawodowego rezydentów, a także biznesów ulokowanych w tworzonych przez nas przestrzeniach. Wciąż wyszukujemy nowych lokalizacji i inwestujemy w nowe projekty nieustannie poszerzając ofertę Albero Invest i rozwijając nowe obszary działalności. Korona naszego drzewa pnie się wysoko do góry, ku gwiazdom.

DRZEWO TO LUKSUS

Drzewo jest synonimem luksusu i dobrego smaku – budowane przez Albero Invest domy i apartamenty dedykujemy osobom poszukującym ekskluzywnych nieruchomości położonych w elitarnych warszawskich i podwarszawskich dzielnicach. Budynki oraz wnętrza – projektowane przez najbardziej cenionych architektów i realizowane przez najlepszych fachowców – to oryginalne, inspirowane najnowszymi trendami kompozycje klasycznych i nowoczesnych rozwiązań. Nasze inwestycje nie tylko zaspokajają potrzeby najbardziej wymagających klientów, ale same w sobie reprezentują styl życia rezydentów – ambitnych, nieskrępowanych, oczekujących rozwiązań i usług najwyższej jakości, dla których prestiż miejsca zamieszkania jest uzupełnieniem wybitnej kariery zawodowej oraz interesującego życia towarzyskiego. Dbałość o harmonię pomiędzy naturą a nowoczesną technologią obrazuje strukturę kształtowaną przez przyświecające nam dwa proste cele: uzyskanie jak najdoskonalszych wrażeń mieszkaniowych oraz stworzenie budynków aspirujących do bycia nowoczesną klasyką.

DRZEWO TO EKOLOGIA

Budujemy ekologicznie i w myśl zasad zrównoważonego rozwoju. Nasze inwestycje opierają się na wykorzystaniu przyjaznych dla środowiska materiałów i technologii. Kładziemy nacisk na zachowanie odpowiednio dużej powierzchni biologicznie czynnej dla każdego z realizowanych projektów. Myślimy globalnie dbając o poprawę jakości środowiska, a równocześnie o każdego indywidualnego mieszkańca – stosujemy ogniwa fotowoltaiczne, energooszczędne oświetlenie, filtry antysmogowe, odzyskujemy deszczówkę i wykorzystujemy materiały zapewniające wysoką termoizolacyjność. Estetyka naszych projektów czerpie bezpośrednio z natury i otwarcie do niej nawiązuje – kolorystyka budynków opiera się o stonowane kolory ziemi, często wykorzystujemy naturalny kamień zarówno w elewacjach jak i we wnętrzach, aranżację terenów zielonych oraz prywatnych ogrodów powierzamy najlepszym projektantom zieleni.

DEWELOPER GODNY ZAUFANIA

Albero Invest z siedzibą w Warszawie to prężnie rozwijająca się spółka deweloperska z kilkuletnim doświadczeniem na rynku i sukcesami w realizacji wyjątkowych inwestycji. Silną pozycję zawdzięczamy bogatemu doświadczeniu w branży budowlano-inwestycyjnej, wiedzy naszych specjalistów oraz umiejętności doboru najlepszych i godnych zaufania partnerów. Posiadamy bogatą bazę gruntów na terenie Warszawy i okolic. Wyróżnia nas zaangażowanie, wyjątkowa dbałość o jakość oraz troska o rzetelne wykonanie każdego etapu inwestycji. Przygotowanie projektów powierzamy najbardziej utalentowanym architektom. Nadzór nad realizacją sprawują osobiście nasi inżynierowie i kadra techniczna. Naszą ofertę adresujemy przede wszystkim do ludzi sukcesu ceniących dbałość o każdy najmniejszy detal. Osoby piastujące ważne i odpowiedzialne stanowiska lub zajmujące się prowadzeniem własnej działalności z pewnością docenią luksus i prestiż naszych projektów, a po dniu pełnym wyzwań z przyjemnością zanurzą się w ciszę, spokój i poczucie bezpieczeństwa jakie zapewniają budowane przez nas kameralne obiekty oraz dopasowane do potrzeb rezydentów mieszkania i apartamenty.

Naszą misją

jest kreowanie luksusowych przestrzeni, które umożliwią przyszłym rezydentom realizację marzeń o wygodnym życiu w pięknych wnętrzach i pozwolą na swobodne korzystanie z zalet prestiżowych lokalizacji, a także nowoczesnych i praktycznych rozwiązań. A wszystko to z zachowaniem zasad zrównoważonego rozwoju i dbałością o środowisko.

Realizacje

zakończyliśmy realizację projektu deweloperskiego zespołu pięciu czteropiętrowych budynków na Ursynowie pod nazwą Klonowy Zakątek. Aktualnie prowadzimy cztery inwestycje: kameralne osiedle Twórcza Home na Białołęce, zespół czterech willi miejskich Rumiana House na Niskim Wilanowie, apartamentowiec Blu Residence na Dolnym Mokotowie oraz osiedle domów jednorodzinnych Modern House na Ursynowie wyróżnione tytułem „Najpiękniejszy dom w Polsce” i nagrodą SARP 2019 dla pracowni architektonicznej. Nasze plany na przyszłość obejmują kilka kolejnych projektów deweloperskich, które będziemy realizować w Warszawie.

ALBERO INVEST

jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Dzięki profesjonalnym realizacjom projektów, docenianych przez inwestorów i rezydentów, utrzymujemy wiodącą pozycję na rynku mieszkaniowo-apartamentowym w segmencie premium. Naszą ofertę kierujemy do wymagających klientów poszukujących rozwiązań o najwyższym standardzie. Gwarantujemy indywidualne podejście, dopasowane do potrzeb i wymagań klienta, kompleksowe wsparcie, zarówno w trakcie procesu kupna jak i po jego zakończeniu, luksusowe nieruchomości budowane z zastosowaniem materiałów najwyższej jakości oraz najnowszych technologii, możliwość personalizacji wybranego apartamentu lub lokalu według wskazówek klienta. Współpracujemy z pracowniami zajmującymi się architekturą wnętrz, sprawdzonymi profesjonalistami od prac wykończeniowych, a nawet doradcami kredytowymi, dzięki czemu możemy zapewnić Państwu kompleksową obsługę od A do Z. Prestiżowe lokalizacje naszych budynków wybieramy przede wszystkim z myślą o potrzebach ich przyszłych mieszkańców – nasze priorytety to wygodny dojazd do najważniejszych punktów Warszawy, piękna i spokojna okolica gwarantująca możliwość odpoczynku od zgiełku stolicy oraz bezpieczeństwo rezydentów i ich gości. Mamy doskonałe rozeznanie w technologiach Smart Home, które oferujemy wszystkim właścicielom mieszkań w naszych budynkach – inteligentny system zarządzania nieruchomością z dowolnego miejsca na świecie zapewnia komfort, funkcjonalność użytkowania.

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych, w tym ofert, drogą elektroniczną (e-mail, SMS) od spółek z Grupy Albero.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych, w tym ofert, przez telefoniczne połączenia głosowe od spółek z Grupy Albero.

  Wykaz spółek z Grupy Albero jest dostępny pod tym adresem.

  W dowolnym momencie mogę cofnąć moją zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem czynności, których dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych


  Dowiedz się więcej o inwestycji

  Modern House   Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

   Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych, w tym ofert, drogą elektroniczną (e-mail, SMS) od spółek z Grupy Albero.
   Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych, w tym ofert, przez telefoniczne połączenia głosowe od spółek z Grupy Albero.

   Wykaz spółek z Grupy Albero jest dostępny pod tym adresem.

   W dowolnym momencie mogę cofnąć moją zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem czynności, których dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

   Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

    


   Ta strona używa plików cookies. Jeżeli nie blokujesz tych plików w swojej przeglądarce, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Więcej informacji o plikach cookies i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce znajdziesz w naszej POLITYCE COOKIES. View more
   Zgadzam się