Mieszkania i domy Wawer

Segmenty bezczynszowe Warszawa | Albero Invest

mieszkania warszawa wawer

Mieszkania i domy w Wawrze

Nasze inwestycje są stale rozwijane, aby zapewnić mieszkańcom maksymalną wygodę oraz komfort. Oficjalnie ruszyła sprzedaż kolejnych etapów Wawer Park, które zostaną zrealizowane przy ulicy Zagórzańskiej/ Szulczyka. Obejmują one stworzenie 24 domów o powierzchni od 94 do 102 m². Do każdego z nich przewidziane jest stworzenie prywatnego ogrodu, który umożliwi mieszkańcom spędzanie czasu na świeżym powietrzu przy zachowaniu poczucia intymności.

domy wawer
Dowiedz się więcej i wybierz swój dom w Wawrze!

Ponadto planujemy wnieść wygodę na wyższy poziom. Zależy nam, aby natura i nasze inwestycje były bliskie sobie, dlatego też w sąsiedztwie eleganckich domów powstanie wyjątkowy, prywatny park, który będzie przeznaczony wyłącznie dla mieszkańców osiedla. Wawer Park idealnie się sprawdzi dla miłośników natury, pasjonatów ruchu i osób szukających cichego miejsca do wypoczynku. Stanowi on znakomite miejsce do krótkich spacerów, uprawiania sportów, czy urządzania urokliwych pikników.

Rozbudowany system komunikacji publicznej na Wawrze

mieszkania bezczynszowe wawer

Domy w Wawrze z roku na rok zyskują na popularności. Na specjalną uwagę zasługuje oczywiście rozbudowany system komunikacji publicznej, w skład którego wchodzi kilka linii autobusowych (w tym także nocna), a także linie kolejowe SKM oraz KM. To prawdziwy strzał w dziesiątkę dla osób, które nie posiadają samochodu. Podróż do pracy, szkoły lub na uczelnię nie będzie żadnym wyzwaniem! Bez większego wysiłku, dzięki liniom kolejowym, można również dostać się do centrum, Dworca Wschodniego czy Dworca Zachodniego. Jest to również duże udogodnienie dla dzieci oraz starszych - nie trzeba obawiać się ograniczeń, które mogłyby zakłócić codzienne życie.

Wawer umożliwia ponadto sprawne dotarcie własnym autem do innych dzielnic Warszawy. Do centrum w szybki sposób dostaniemy się Wałem Miedzeszyńskim, który łączy się z trasą Siekierkowską. Z kolei do Wilanowa dojedziemy Południową Obwodnicą Warszawy, w zaledwie kilkanaście minut.

Domy na warszawskim Wawrze to świetna opcja zarówno dla zmotoryzowanych, jak i osób przemieszczających się komunikacją publiczną!

Dostępność ścieżek rowerowych

Mieszkania Warszawa Wawer przypadną do gustu również zwolennikom dwóch kółek! Dostępność ścieżek rowerowych stanowi ogromną zaletę. Szlak niebieski rozciąga się na odcinku 22 km - to znakomita opcja dla profesjonalnych cyklistów, którzy muszą regularnie trenować. Trasa ta wymaga dużych umiejętności i dobrego przygotowania. Z kolei szlak żółty mierzy 6 km - jest on o wiele spokojniejszy, a więc sprawdzi się podczas jazdy rekreacyjnej. To także doskonały wariant dla najmłodszych. Warto wspomnieć również o szlakach zielonym oraz czerwonym. Obie trasy liczą 8 km.


Co ciekawe, na warszawskim Wawrze został ponadto przeprowadzony szlak MTB, na którym rozgrywają się maratony kolarskie. Swoje możliwości mogą na nim sprawdzić nie tylko profesjonaliści, ale także ambitni i odpowiednio przygotowani amatorzy. Wszystkie drogi rowerowe są utrzymane w znakomitym stanie, dlatego nie trzeba obawiać się żadnych trudności, które mogłyby pojawić się podczas podróżowania. W pobliżu znajduje się kilka miejsc, gdzie można wypożyczyć rower. Brak własnego jednośladu nie będzie zatem żadną przeszkodą!

Icon

Szeroki wybór żłobków, przedszkoli i szkół na Wawrze

Icon

Interesują Cię mieszkania bezczynszowe w Wawrze, jednak nie wiesz, czy znajdziesz tutaj odpowiedni żłobek, przedszkole lub szkołę? Twoje obawy są bezpodstawne! Znajduje się tutaj aż 10 żłobków oraz 43 przedszkola. W związku z tym bez trudu znajdziesz miejsce dla Twojej pociechy w placówce, która spełni oczekiwania Twoje i Twojego dziecka. Na terenie dzielnicy Wawer znajdują się także 32 szkoły podstawowe oraz 5 liceów ogólnokształcących.


Edukacja odgrywa bardzo ważną rolę w życiu każdego młodego człowieka - w opisywanej lokalizacji można znaleźć wiele placówek zapewniających wysoki poziom kształcenia. Pod tym względem nie odbiegają one od szkół znajdujących się w centrum lub innych częściach stolicy. Oczywiście każdy obiekt dydaktyczny jest zupełnie inny, dlatego przed podjęciem ostatecznej decyzji należy sprawdzić opinie.

Icon

Wawer to przede wszystkim tereny zielone i miejsca rekreacyjne

Mieszkania z ogrodem na Wawrze są chętnie wybierane przez tych, którzy cenią sobie kontakt z naturą. Jak już wspomniano, nie brakuje tutaj terenów zielonych, dzięki którym rodzinne spacery staną się prawdziwą przyjemnością. Nie można również nie wspomnieć o miejscach rekreacyjnych. Opisywana dzielnica wydaje się być rewelacyjną propozycją dla tych, którzy cenią sobie relaks i odpoczynek.


Warto odwiedzić m.in. Mazowiecki Park Krajobrazowy, Oczko Wodne w Lesie Sobieskiego, Jezioro Morskie Oko, Jezioro Torfy, Plażę Romantyczną, a także wiele innych. Osoby, które zdecydowały się na segmenty bezczynszowe Wawer mają do dyspozycji także wiele obiektów sportowych - w tym siłowni plenerowych. Ćwiczenia pod chmurką z pewnością będą źródłem wielkiej frajdy!

segmenty bezczynszowe wawer

Osoby zamieszkujące domy w Wawrze w zdecydowanej większości przypadków czują się w tej okolicy bezpiecznie. Nowoczesna infrastruktura posiada szereg zabezpieczeń z zakresu systemu inteligentnego domu, które zmniejszają ryzyko wypadku, czy też włamania. Dzielnica znajdująca się z dala od gwarnego centrum jest spokojna i cicha. Oczywiście dzieci podczas zabawy muszą znajdować się pod opieką dorosłych, jednak nie brakuje tutaj miejsc, które z pewnością przypadną im do gustu. Nie trzeba obawiać się nudy i monotonii! Ponadto, obiektów dla najmłodszych stale przybywa. Segmenty Warszawa Wawer są jednak wybierane nie tylko przez rodziny posiadające pociechy. Należy wspomnieć o inwestycjach mieszkaniowych idealnych dla singli, par oraz osób starszych. Zwykle posiadają one mniejszy metraż, co przekłada się na niższą cenę zakupu. Nie jest to jednak regułą. Mieszkania 4-pokojowe wcale nie kosztują majątku - są one znacznie tańsze, niż te zlokalizowane w centrum.

Wysoki poziom bezpieczeństwa

mieszkania z ogrodem wawer

Nieprzeciętny komfort życia
w mieszkaniach na Wawrze

Mieszkania na Wawrze z rynku pierwotnego spełnią oczekiwania osób stawiających na nieprzeciętny komfort życia. W okolicy znajduje się wiele obiektów rekreacyjnych oraz gastronomicznych. Zadowoli to osoby, które lubią spędzać czas poza domem. Na uwagę zasługuje także galeria handlowa oraz szeroki wybór hipermarketów oraz mniejszych sklepów. Zrobienie zakupów nie jest kłopotliwe. Sporym zainteresowaniem cieszą się także lokalne bazary, gdzie dostępne są świeże warzywa oraz owoce. Mieszkania z ogrodem Warszawa Wawer gwarantują również dostęp do szpitali, przychodni zdrowia oraz aptek. Ma to szczególne znaczenie dla seniorów, dla których podróżowanie do innych części miasta bywa uciążliwe. Dodatkowo, warto zaznaczyć, że osiedla mieszkaniowe są dynamicznie modernizowane.

Nowoczesne inwestycje mieszkaniowe

Mieszkania bezczynszowe na Wawrze od Albero Invest

W Albero Invest proponujemy wysokiej klasy mieszkania na sprzedaż w Warszawie na Wawrze. Jesteśmy znanym przedsiębiorstwem deweloperskim, które funkcjonuje w branży od wielu lat. Uczciwe warunki współpracy to tylko jedna z wielu zalet, które przemawiają za skorzystaniem z naszych usług. Mieszkania z ogrodem na sprzedaż Warszawa Wawer dostępne są w wielu różnych wariantach, tak aby każdy mógł znaleźć lokum odpowiednie dla siebie. Stawiamy na uczciwość oraz terminowość. Klienci mogą także liczyć na kompleksowe wsparcie naszej wykwalifikowanej obsługi.

Mieszkania bezczynszowe w Wawrze to nowoczesne inwestycje mieszkaniowe, które projektowane są z myślą o najbardziej wymagających osobach. Wszystko po to, aby codzienne życie stało się jeszcze wygodniejsze. Należy wspomnieć, że dominuje tutaj niska zabudowa – w przeciwieństwie do centrum, w którym główną rolę grają wieżowce i bloki. Nie bez znaczenia jest także atrakcyjny wygląd wznoszonych obiektów. Warto dodać informację o satysfakcjonującej liczbie miejsc parkingowych - jest to istotne dla osób posiadających własne samochody. Ale to nie wszystko! Mocną stroną większości inwestycji są także prywatne ogrody, w które zostały wyposażone domy i lokale. Możliwość spędzenia czasu z najbliższymi na świeżym powietrzu doceni z pewnością każdy z mieszkańców. Należy zaznaczyć, że lokale bezczynszowe to doskonała alternatywa dla mieszkań. Stanowią nie tylko tańszą opcje, ale także - z uwagi na posiadanie własnej zielonej przestrzeni – przypominają dom.

CONTACT US

albero invest -  domy warszawa wawer
22 375 93 06
alberoinvest.pl

Albero Invest Sp. z. o. o ul. Zielna 37, 00-108 Warszawa

Polityka prywatności