ALBERO INVEST

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

NOWE APARTAMENTY
NA DOLNYM MOKOTOWIE

START PRZEDSPRZEDAŻY

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Inwestycja

z potrzeby równowagi

Blu Residence to wyjątkowa przestrzeń, która swoim przyszłym mieszkańcom zapewni komfort każdego dnia. Jeżeli cenisz takie wartości jak rodzina, czas i równowaga pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym, to nasza inwestycja doskonale wpisuje się w Twoje oczekiwania. To właśnie dążenie do spełnienia tych wartości skłoniło nas do zaprojektowania zupełnie wyjątkowej formy architektonicznej, która podkreśla kameralny charakter dolnego Mokotowa i okolicy

Niebanalna i uporządkowana forma architektoniczna nadaje bryle budynku oryginalną tożsamość, która na nowo definiuje ten piękny fragment Mokotowa.

Mieszkania i apartamenty

W lewobrzeżnej części Warszawy powstanie czterokondygnacyjny budynek o wyraźnym
i unikatowym charakterze. Lokale rozmieszczone zostaną na jednym lub na dwóch poziomach, a przyszli mieszkańcy apartamentów będą mieli do swojej dyspozycji ogrody oraz tarasy, które mogą stać się ulubionym miejscem do spędzania wolnego czasu w kameralnym towarzystwie rodziny i przyjaciół. Budynek będzie posiadał podziemną halę garażową, skomunikowaną dwiema cichobieżnymi windami, w której znajdą się miejsca postojowe, komórki lokatorskie i boksy rowerowe.

Dobrze skomunikowana infrastruktura społeczna, niska, kameralna zabudowa, place zabaw, parki i tereny zielone składają się na przyjazną, komfortową atmosferę Dolnego Mokotowa. To właśnie w tej okolicy powstają apartamenty Blu Residence.


Niedaleko inwestycji rozmieszczone są liczne przedszkola i szkoły. Dwie przecznice od apartamentów Blu Residence znajduje się Centrum Astronomiczne im. Mikołaja Kopernika Polskiej Akademii Nauk. W odległości 750 m mieści się Dom Kultury Dorożkarnia, oferujący szereg zajęć i warsztatów nie tylko dla najmłodszych mieszkańców dzielnicy.

Lokalizacja

Miłośnicy zieleni będą mieli do dyspozycji pobliskie nadwiślańskie wały ze ścieżkami rowerowymi i dziką przyrodą. Niedaleko Blu Residence znajdują się Park Akcji „Burza” z zagospodarowaną przestrzenią do aktywnego wypoczynku, Łazienki Królewskie, Park w Wilanowie, a dla miłośników aktywnego spędzania czasu Park Wodny Warszawianka. Swoje miejsce znajdą również amatorzy emocji piłkarskich, na których czeka stadion Legii Warszawa.


Inwestycja położona jest w niedalekiej odległości od Mostu Siekierkowskiego i ulicy Czerniakowskiej - dzięki temu dotarcie do innych dzielnic Warszawy będzie bardzo łatwe. Do Stacji Metro Politechnika dojazd autem zajmuje około 12 minut, a przystanek autobusowy znajduje się zaledwie 400 metrów od apartamentów.

Ekologia w trosce o jakość życia

Ponad 50% obszarów zielonych inwestycji Blu Residence stanowić ma powierzchnia biologicznie czynna. Woda deszczowa będzie miała możliwość wnikania w grunt, dzięki czemu roślinność zostanie odpowiednio nawodniona, natomiast do gromadzenia nadmiaru deszczówki posłuży zbiornik retencyjny.


Na dachu budynku będą umieszczone ogniwa fotowoltaiczne, co pozwoli obniżyć koszt energii elektrycznej za części wspólne.


Garaż podziemny budynku będzie wyposażony w dwie stacje ładowania samochodów elektrycznych, z możliwością instalacji kolejnych stacji ładowania.

ZIELONE

TARASY

TECHNOLOGIA

SMART HOME

EKOLOGICZNE

ROZWIĄZANIA

SPRAWDZONY

PARTNER

Najnowsza technologia okien i bogate przeszklenia

W Blu Residence zamontowane zostaną trzyszybowe aluminiowe okna w systemie MB-86 SI - to system aluminiowych okien i drzwi, w którym zastosowany został materiał o doskonałej izolacyjności termicznej. Dodatkowo jego wykorzystanie pozwoliło osiągnąć możliwie maksymalną powierzchnię okien, zapewniając apartamentom doskonałe nasłonecznienie.

Drzwi antywłamaniowe

Każdy z apartamentów Blu Residence będzie wyposażony w wysokiej jakości drzwi antywłamaniowe
z doszczelniającym automatycznym progiem opadowym, który chroni przed przepływem powietrza
i nie dopuszcza do przenikania światła. Dla dodatkowego podniesienia poziomu bezpieczeństwa
w drzwiach zostaną zamontowane 4 rygle stałe oraz 6 rygli ruchomych.

Tarasy i przydomowe ogrody

Piękno dzielnicy Mokotów to jeden z głównych atutów inwestycji. Odpoczynek na świeżym powietrzu staje się jeszcze przyjemniejszy dzięki prywatnym ogrodom, loggiom i tarasom.

ZAPRASZAMY DO
KONTAKTU

Albero Invest Sp. z. o. o
ul. Zielna 37
00-108 Warszawa

Skontaktuj się z biurem sprzedaży, aby uzyskać najlepszą ofertę

© Copyright Albero Invest