Jesteśmy deweloperem
mieszkaniowym

Tworzymy pełen pasji, kreatywny zespół, poszukujący nowatorskich rozwiązań, otwartym na nowe technologie i stale dążącym do ulepszania swojej oferty. Projektujemy tak, aby nasze inwestycje były nie tylko nowoczesne, estetyczne i funkcjonalne, ale też by swoim charakterem i wysokim standardem wykonania wyróżniały się na rynku. Jako deweloper, Albero Invest, rozwija się dynamicznie i ma stabilną sytuację finansową. Stawiamy sobie ambitne cele. Chcemy być kojarzeni z profesjonalizmem, rzetelnością i najwyższymi standardami obsługi. Gwarantujemy naszym klientom ciekawą ofertę mieszkaniową, sprawną obsługę, opiekę na każdym etapie procesu sprzedaży i pomoc w doborze rozwiązań, a przede wszystkim doskonałą jakość i terminowość realizacji inwestycji.

Misja
Misja

Wyróżniamy się
pasją i kreatywnością

Poprzez pasję i kreatywność, połączone z doświadczeniem i profesjonalizmem naszego zespołu, dostarczamy obiekty budownictwa mieszkaniowego dla pokoleń i na pokolenia. Projektujemy i budujemy z poszanowaniem środowiska, norm technicznych, przepisów prawa oraz przede wszystkim z uwzględnieniem najwyższej staranności i dobrych praktyk procesu budowlanego. Nasze obiekty to użyteczność zamknięta w ponadczasowych bryłach architektonicznych o wysokiej użyteczności dla mieszkańców.

Oto nasze
zasady
Optymalny dobór
lokalizacji
Dopracowany układ
przestrzenny
Ciekawa i elegancka
architektura, która
wytrzyma próbę czasu
Wysoki standard
w przystępnej cenie
Funkcjonalne rozwiązanie
i kofortowe układy
przestrzenne mieszkań
Dbałość o każdy
element wnętrza
Innowacyjność
stosowanych technologii
Historia

Na dobrych
fundamentach

Albero Invest to stosunkowo młoda marka w rynku deweloperskim. Spółkę tworzą ludzie z bogatym doświadczeniem z branży budowlanej, deweloperskiej i handlowej, którzy postanowili połączyć swoje siły we wspólnym przedsięwzięciu. Albero Invest to owoc wielu lat praktyki w tworzeniu projektów i budowaniu wszelkiego typu obiektów handlowych, przemysłowych, mieszkaniowych i usługowych. Albero Invest Sp. z o. o. powstała w grudniu 2015 roku. Od początku istnienia była to spółka deweloperska, a jej pierwszym projektem był ,,Klonowy Zakątek” - projekt pięciu budynków mieszkalnych z usługami i podziemnymi garażami w warszawskim Ursusie. Aktualnie spółka wprowadza na rynek kolejne projekty budownictwa mieszkaniowego w różnych dzielnicach Warszawy.

Historia
About

12.2015 Założenie spółki

About

21.06.2016 Rozpoczęcie projektu Klonowy Zakątek

About

16.09.2016 Rozpoczęcie sprzedaży Klonowego Zakątka

About

12.2017 Nowy projekt

Historia
Władze

Odpowiedzialność
i wizja

Prezesem Zarządu Albero Invest jest Łukasz Cudek, absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Zarządzanie - specjalizacja Zarządzanie Projektami oraz Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku Gospodarka Przestrzenna. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami. Od 2015 roku jest związany z Albero Invest.

Zrealizowane inwestycje

Klonowy Zakątek

Klonowy Zakątek to zespół pięciu budynków z usługami i podziemnymi halami garażowymi, zlokalizowany w warszawskiej dzielnicy Ursus, przy ul. Ochockiej. Osiedle jest położone w willowej części Ursusa, w otoczeniu domów jednorodzinnych i zarazem w sąsiedztwie takich węzłów komunikacyjnych dróg ekspresowych jak Salomea oraz Konotopa. W naszym portfolio jest już kilka inwestycji. Wszystkie charakteryzują się niebanalnym designe w połączeniu z wysokim standardem i użytecznością. Nasze osiedla są po prostu dla ludzi. I nasi kliencji - już mieszkańcy tych kilku miejc chętnie to potwierdzą. Nie słowami a uśmiechem.

Inwestycje
Zauwanie
Współpraca

Budujemy
zaufanie

Cały czas poszerzamy naszą ofertę i doskonalimy nasze umiejętności. Jesteśmy otwarci na współpracę z pośrednikami, zarówno tymi, którzy dostarczają grunty pod budowę jak i tymi którzy sprzedają mieszkania indywidualnym odbiorcom. Wszystkich zapraszamy do kontaktu z nami na adres biuro@alberoinvest.pl Bierzemy pod uwagę także wspólne przedsięwzięcia typu joint-venture.

Dane rejestrowe

ALBERO INVEST SP. Z O.O.
ul. Zielna 37, 00-108 Warszawa
REGON: 36310133000000 / NIP: 5272752202 / KRS: 0000592407
SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO

Porozmawiajmy

Nie opuszczaj strony
Uwaga!
Nie zamykaj strony
Mamy dla Ciebie specjalną ofertę!
Zadzwoń teraz
22 299 84 04
(podaj hasło OFERTA SPECJALNA Z WWW)
Zamknij
Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuję